Optické štúdio s.r.o.

Okuliare za najlepšie ceny v Bratislave
tel.: 0907 459 670

Okuliare za najlepšie ceny v Bratislave

Na výber a zhotovenie okuliarov sa vždy
vopred objednajte
tel.: 0907 459 670

Optické štúdio
Palkovičova 10
821 08 Bratislava

tel.: 0907 459 670

optickestudio@gmail.com

Okuliare za najlepšie ceny v Bratislave

Okuliare už dávno nie sú len pomôckou pre lepší zrak. Stali sa sviežim módnym doplnkom, ktorým môžete zaujať. Optické štúdio sa špecializuje na značkové cenovo najvýhodnejšie okuliare a dioptrické sklá. Ceny sú v optikách veľmi rozdielne, preto správnym výberom môžete ušetriť desiatky euro. Výber okuliarového rámu je dôležitý, preto mu venujte dostatok času a nechajte si poradiť odborníkom! Na to, aby okuliare dobre slúžili, musia byť kvalitné a odborne vyhotovené.

 

A      K     C     I     A

 

Vyhotovíme dioptrické okuliare na Váš predpis. Kompletné dioptrické okuliare našej značky STUDIO s odľahčenými šošovkami s antireflexom v základných dioptriách zakúpite v tejto akcií už za 39,90* /pôvodná cena 80 €/. Môžete si vybrať z 200 modelov okuliarových rámov značky STUDIO bez doplatku alebo si vybrať aj iné značky rámov - SUNOPTC, LINK, YOSHI, BERGMAN, NORDIK, EYECU, GORMANS, INFINITY, BELIEVE, BOSSINI, BIG&CO, MICHL, ELEVEN - rozdiel v cene nad 40 € si doplatíte. Okuliarové sklá máme tiež v akciových cenách - v 30% zľave.

Na výber a zhotovenie okuliarov sa vždy vopred objednajte. Máte zaručené, že nebudete čakať ani minútu na individuálny výber. Ponúkame 700 modelov okuliarových rámov z kovu a plastu (celorámy, polovičné rámy, bezrámové), včítane všetkých druhov dioptrických okuliarových skiel a ich zábrusu do rámu.

 

Postup pri objednávaní okuliarov /robíme len na objednávku vopred/ 

  1. Je vhodné priniesť si so sebou recept od očného lekára. Ak tento recept nemáte alebo je viac ako rok starý odporúčame nechať si znova vyšetriť zrak.
  2. Pokiaľ už používate okuliare a viete dioptrie, ktoré vám najviac vyhovujú, vyhotovíme vám nové okuliare s rovnakými dioptriami.
  3. Máte možnosť objednať si všetky druhy okuliarových šošoviek (aj slnečné) vrátane ich zábrusu. Tvrdené odľahčené šošovky od 10 €/kus.
  4. Objednať sa vopred na výber okuliarov na OBJEDNAJTE SA >>

 

*) okuliare značky STUDIO, dioptrie do 4.0 / cylinder do 2.0, odľahčené sklá s antireflexom, zábrus do rámu.

© 2016-2018 Optické štúdio s.r.o., design Regenet, skript smartsolution