Optické štúdio s.r.o.

Okuliare za najlepšie ceny v Bratislave
tel.: 0907 459 670

Okuliare za najlepšie ceny v Bratislave

Na výber a zhotovenie okuliarov sa vždy
vopred objednajte
tel.: 0907 459 670

Optické štúdio
Palkovičova 10
821 08 Bratislava

tel.: 0907 459 670

optickestudio@gmail.com

Okuliare za najlepšie ceny v Bratislave

Okuliare už dávno nie sú len pomôckou pre lepší zrak. Stali sa sviežim módnym doplnkom, ktorým môžete zaujať. Optické štúdio sa špecializuje na značkové cenovo najvýhodnejšie okuliarové rámy a dioptrické sklá. Ceny sú v optikách veľmi rozdielne, preto správnym výberom môžete ušetriť desiatky eur. Výber okuliarového rámu je dôležitý, preto mu venujte dostatok času a nechajte si poradiť odborníkom. Na to, aby okuliare dobre slúžili, musia byť kvalitne a odborne vyhotovené.

A    K    C    I    A

Vyhotovíme dioptrické okuliare na základe Vášho predpisu. Kompletné dioptrické okuliare našej vlastnej výroby značky STUDIO s odľahčenými šošovkami a antireflexom v základných dioptriách zakúpite v tejto akcií už za 59,90* /pôvodná cena 100€/. Môžete si vybrať z 200 modelov okuliarových rámov značky STUDIO bez doplatku alebo si vybrať aj iné značky rámov - SUNOPTIC, LINK, YOSHI, BERGMAN, NORDIK, EYECU, GORMANS, INFINITY, BELIEVE, BOSSINI, BIG&CO, MICHL, ELEVEN - rozdiel v cene za rám doplatíte. Okuliarové šošovky máme tiež v 30% akciovej zľave.

 

Na výber a zhotovenie okuliarov sa vždy vopred objednajte. Máte zaručené, že nebudete čakať ani minútu na individuálny výber. Ponúkame 700 modelov okuliarových rámov z kovu a plastu (celorámy, polovičné rámy, bezrámové), včítane všetkých druhov dioptrických okuliarových skiel a ich zábrusu do rámu.

Postup pri objednávaní okuliarov 

Je vhodné priniesť si so sebou recept od očného lekára. Ak tento recept nemáte alebo je viac ako rok starý odporúčame nechať si znova vyšetriť zrak. U nás Vám dioptrické hodnoty nezmeriame!

Máte možnosť objednať si všetky druhy okuliarových šošoviek vrátane ich zábrusu. 

Objednať sa vopred na výber okuliarov na OBJEDNAJTE SA >>

 

*) okuliare značky STUDIO, dioptrie do 4.0 / cylinder do 2.0, odľahčené sklá s antireflexom, zábrus do rámu.

© 2021 Optické štúdio s.r.o., design morcinko.cz, skript smartsolution